DP - 50

DP-50 Ters ambalaj makinamız güçlü şasesi üzerine montaj edilmiş çene ve kesici bıçak grubu, gezer çene grubu, alt yapıştırma disk grubu ve tüm sisteme senkron konveyör grubu ile ürün odaklı çalışmaktadır. Makinamız 3 adet ana gruba montaj edilmiş servo motorlarla kontrol edilmektedir.

Makinanın ürün yükleme konveyör boyu opsiyoneldir. Ürün çeneye senkron optik sensörler sayesinde kontrol edilmektedir. Ters bobin grubu otomatik fren sistemi sayesinde bobin bitimine kadar aynı sertlikte kalmasını sağlamaktadır. Dokunmatik ekrana programlanmış kolay menü sayesinde operatöre sorunsuz çalışma ortamı sağlamaktadır.

Makinaya ters montaj edilmiş alt yapıştırma disk grubu ve konveyör grubu arasındaki ölçü kadar hareket eden çenelerle kaybedilen çalışma zamanı minimize edilmiştir. Makina poşet boy ayarı değiştirilmeden farklı boydaki ürünleri aynı anda paketlemeyi sağlayan sistem sayesinde poşet ve zaman kaybı olmaksızın ürün geçişleri mükemmel hale getirilmiştir. Çeneler arasında otomatik açılan konveyör bant sayesinde küçük ve parçalı ürünlerin geçişi sağlanarak ürün paketleme yelpazesi genişletilmiştir.

Teknik Özellikler