DP - 350

Makinamız 300-350 kapasiteli çikolata, gofret, kek vb. hatlardan gelen hassasiyeti önemli ürünlerinizin sıralama yöntemi ile yüksek devirlerde paketleme yapma özelliğine sahiptir. Yatay ambalaj teknolojisinde en teknolojik ürünler ile donanımlı DP-350 serisi makinamız paketleme sektörüne hızlı bir şekilde giriş yapmıştır.Yeni makinamız diğer makinalara nazaran az enerji tüketimi kolay kullanım ve hijyenik bir ortamda üretim yapmanızı sağlar.

Bobin Grubu

Çift bobinli, otomatik bobin aktarma sisteminde çalışan ürün ve OPP kaybına izin vermeden bobin değişimini sağlayabilmektedir.

Çene Grubu

Servo motor kontrollü DP-350 modeline özel geliştirilmiş uygun redüktör ile sağlanmaktadır. Bu redüktör daha sert ve daha verimli çalışma sağlamaktadır.

3D Rejeet Sistemi

Inline besleme öncesi 3 boyut kontrollü rejeet ünitesi mevcuttur. Bu sistem üretim hatlarından gelen ürün boyunu, enini ve yüksekliğini ölçerek paketleme makinasına düzgün ürünler göndermek için tasarlanmıştır. Üretim hattından gelebilecek hatalı ürünleri paketlemeye göndermeden rejeet edip makinanın durmadan çalışmasını sağlamaktadır.

Teknik Özellikler