DP-50 SERVO SİSTEM TERS AMBALAJ MAKİNASI
  • DP-50 Ters ambalaj makinamız güçlü şesesi üzerine montaj edilmiş çene ve kesici bıçak gurubu, alt yapıştırma disk gurubu ve tüm sisteme senkron konveyör gurubu ile ürün odaklı çalışmaktadır. Makinamız 3 adet ana guruba montaj edilmiş servo motorlarla kontrol edilmektedir.

    Makinanın ürün yükleme konveyör boyu opsiyoneldir. Ürün çeneye senkron optik senseörler sayesinde kontrol edilmektedir. Ters bobin gurubu otomatik fren sistemi sayesinde bobin bitimine kadar aynı sertlikte kalması sağlanmaktadır. Dokunmatik ekrana programlanmış kolay menü sayesinde operatörler sorunsuz çalışma ortamı sağlanmaktadır.

    Makinaya ters monte edilmiş alt yapıştırma disk gurubu ve konveyör gurubu arasındaki ölçü kadar haraket eden çenelerle kaybedilen çalışma zamanı minimize edilmiştir. Makina poşet boy ayarı değiştirilmeden farklı boydaki ürünleri aynı anda paketlemeyi sağlayan sistem sayesinde poşet ve zaman kaybı olmaksızın ürün geçişleri mükemmel hale getirilmiştir. Çeneler arasındaki otomatik açılan konveyör bant sayesinde küçük ve parçalı ürünlerin geçişi sağlanarak ürün paketleme yelpazesi genişletilmiştir.


Teknik Özellikler
Model DP-50
Güç 5 / 3 kW
Hava 6 Bar
En 1100 mm
Boy 4000 mm
Yükseklik 1500 mm
Ağırlık 1200 kg