DP-40 HIZLI SERİ YATAY AMBALAJ MAKİNASI
  • Makinamız yüksek kapasiteli çikolata,gofret, kek v.b. hatlardan gelen hassasiyeti önemli ürünlerinizin sıralama yöntemi ile yüksek devirlerde paketleme yapma özelliğine sahiptir. Yatay ambalaj teknolojisinde en teknolojik ürünler ile donanımlı DP-40 serisi makinamızı paketleme sektöründe hızlı bir şekilde giriş yapmıştır. Rakiplerine nazaran daha az enerji tüketimi, daha fazla verim ile çalışan DP-40 ürün özelliklerine göre çeşitli paket boylarında kaliteli paketi en hızlı şekilde sunmak için tasarlanmıştır.
BOBİN GRUBU
  • Tamamen servo kontrollü otomatik bobin aktarma sisteminde çalışan ürün ve OPP kaybına izin vermeden bobin değişimini sağlayabilmektedir.
ÇENE GRUBU
  • Servo motor kontrollü DP-40 modeline özel geliştirilmiş uygun redüktör ile sağlamaktadır.Bu redüktör daha sert ve daha verimli çalışma sağlamaktadır.
3D REJEET SİSTEMİ
  • Inline besleme öncesinde 3 boyut kontrollü rejeet ünitesi mevcuttur.Bu sistem üretim hatlarından gelen ürün boyunu, enini ve yüksekliğini ölçerek paketleme makinasına düzgün ürünler göndermek için tasarlanmıştır.Üretim hattından gelebilecek hatalı ürünleri paketlemeye göndermeden rejeet edip makinanın durmadan çalışmasını sağlamaktadır.

Teknik Özellikler
Model DP-40
Güç 13 kW
Hız 600 dk.Ürün Özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.
Hava 6 Bar
En 935 mm
Boy 7000 mm
Yükseklik 1650 mm
Ağırlık 1560 kg