DP-350 INLINE BESLEMELİ YATAY PAKETLEME
  • Makinamız 300-350 kapasiteli çikolata, gofret, kek v.b. hatlardan gelen hassasiyeti önemli ürünlerinizin sıralama yöntemi ile yüksek devirlerde paketleme yapma özelliğine sahiptir. Yatay ambalaj teknolojisinde en teknolojik ürünler ile donanımlı DP-350 serisi makinamız paketleme sektörüne hızlı bir şekilde giriş yapmıştır.Yeni makinamız diğer makinalara nazaran az enerji tüketimi kolay kullanım ve hijyenik bir ortamda üretim yapmanızı sağlar.
BOBİN GRUBU
  • Çift bobinli,otomatik bobin aktarma sisteminde çalışan ürün ve OPP kaybına izin vermeden bobin değişimini sağlayabilmektedir.
ÇENE GRUBU
  • Servo motor kontrollü DP-350 modeline özel geliştirilmiş uygun redüktör ile soğlanmaktadır.Bu redüktör daha sert ve daha verimli çalışma sağlamaktadır.
3D Rejeet Sistemi
  • Inline besleme öncesi 3 boyut kontrollü rejeet ünitesi mevcuttur.Bu sistem üretim hatlarından gelen ürün boyunu ,enini ve yüksekliğini ölçerek paketleme makinasına düzgün ürünler göndermek için tasarlanmıştır. Üretim hattından gelebilecek hatalı ürünleri paketlemeye göndermeden rejeet edip makinanın durmadan çalışmasını sağlamaktadır.

Teknik Özellikler
Model DP-350
Güç 7kW
Hız 300-350 dakika
Hava 6 bar
En 800 mm
Boy 8300 mm
Yükseklik 1630 mm
Ağırlık 1250 kg